Kryta Pływalnia FALA w Nowej Wsi

OSiR w Trzebownisku
Nowa Wieś 387
36-001 Trzebownisko
Tel. (17) 77-13-120
CZYNNY CODZIENNIE OD 6.00 do 22.00
basen@trzebownisko.pl

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług krytej pływalni FALA w Nowej Wsi zarówno dla grup zorganizowanych, jak również indywidualnie. Kryta pływalnia FALA znajduje się na terenie gminy Trzebownisko położonej w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Rzeszowa przy drodze krajowej nr 19 Rzeszów – Lublin. Kryta pływalnia w Nowej Wsi należy do jednych z najnowocześniejszych pływalni w kraju. Oferuje możliwość przyjemnego spędzenia czasu oraz szereg atrakcji.

W obiekcie naszym znajdują się:
1) Basen sportowy o wymiarach 25 x 12,5 m i głębokości 1,2 – 1,8 m z balkonem widokowym

2) Basen rekreacyjny o wymiarach 12,5 x 6,5 m o głębokości 0,9m z atrakcjami:
– masaż karku
– sztuczny nurt
– hydromasaż
– gejzer powietrzny
– zjeżdżalnia o długości 63 m
– Sauna
– Solarium
– Mini siłownia
– Aerobik
– Gabinet masażu
– Bar-kawiarnia

Obiekt krytej pływalni wyposażony jest w nowoczesne urządzenia do uzdatniania wody. Oprócz zabiegów higieniczno-sanitarnych codziennie czyszczone jest dno i ściany specjalnym podwodnym odkurzaczem. Nowoczesny system klimatyzacyjny zapewnia odpowiednią temperaturę i wilgotność w poszczególnych pomieszczeniach. Przestronny parking dla samochodów osobowych i autokarów sprzyja zarówno indywidualnym przyjazdom całych rodzin jak i zorganizowanych grup. Obiekt jest również w pełni przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne.

Pływalnia jest czynna codziennie od 6.00 do 22.00, telefon 77-13-120.

Wychodząc na przeciw klientom do naszej oferty dodaliśmy nowoczesną formę korzystania z naszych usług, która nosi nazwę „Karnet elektroniczny”. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdą państwo dodatkowe informacje pod adresem www.basen.trzebownisko.pl

Aktualny cennik jest na stronie www

BASEN TRZEBOWNISKO NOWA WIEŚ – Pływalnia FALA